EZS

Elektronická zabezpečovací signalizace a poplachové zabezpečovací systémy

Systémy EZS realizujeme zásadně pouze z certifikovaných prvků. Konfiguraci systému navrhujeme dle ČSN EN 50131-1 a dle doporučení České asociace pojišťoven

Nové ústředny přinášejí řadu pokrokových řešení, z nichž snad nejvýznamnější je nový, unikátní způsob ovládání, který ocení především ti, kdo potřebují systém rozdělit na více samostatně ovládaných částí. A tradičně vynikající je komunikátor těchto ústředen, jenž umožňuje uživateli jak ovládání chytrým telefonem, hlasovou komunikaci, komunikaci prostřednictvím SMS a kromě toho také GPRS datovou komunikaci s pultem centrální ochrany (PCO).


Detekce neoprávněného vstupu do budovy s možností dálkového ovládání a napojení na pult centrální ochrany

Systém EZS určitého stupně musí být složen z prvků certifikovaných pro tento stupeň (nebo pro stupně vyšší) a konfigurace prvků musí splňovat požadavky pro tento stupeň.

Převážně používáme techniku vyráběnou českým výrobcem – firmou Jablotron, která dle našeho názoru poskytuje prvky výborné technické úrovně za solidní cenu.


Pro snadnější orientaci navštivte stránky firmy Jablotron: https://www.jablotron.com/cz/produkty/alarmy/alarm-do-bytu/

Samozřejmostí je možnost ovládání např. rolet, garážových vrat, závlahy atd.
U rozsáhlých systémů je spolehlivost systému z velké míry předurčena použitými detektory (čidly). Proto používáme v těchto aplikacích kvalitní detektory.